משלוח חינם ברכישה מעל 199 ש"ח

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
0
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדיניות החזרים והחזרות

אנו מבינים כי מעת לעת תצטרכו להחזיר פריטים שרכשתם ב”סטודיו לאיפור מריה” ואנו שואפים להציע מדיניות החזרה אפקטיבית ולהפוך את תהליך החזרת המוצרים לקל כמו שהיה לקנות אותם אצלנו. יש לך את כל המידע למטה, ואתה יכול גם לפנות אלינו אם אתה צריך עזרה נוספת.

 

2 ימי החזרה והחזר על פי חוקי מדינת ישראל

אנו מציעים לך פרק זמן של 2 ימים מרגע קבלת המוצרים בו תוכל לבטל את ההזמנה ו/או להחזיר פריטים לא רצויים. פריטים אלה חייבים להיות ניתנים לשימוש, במצב שניתן למכירה חוזרת, באריזתם המקורית, עם חלקיהם המקוריים. במידה וכל התנאים לעיל התקיימו במלואם, נחזיר את הכסף ששולם עבור ההזמנה במלואו בניכוי 5% מהתשלום שבוצע בפועל על פי דין.

 

14 יום החלפה או זיכוי

אנו מציעים לך פרק זמן של 14 יום מרגע קבלת המוצרים בו תוכל להחליף את המוצרים שהזמנת למוצרים אחרים ממגוון המוצרים בחנות או באתר. פריטים אלה חייבים להיות ניתנים לשימוש, במצב שניתן למכירה חוזרת, באריזתם המקורית, עם חלקיהם המקוריים.

במצב בו המוצרים החדשים שיוחלפו בישנים יהיו במחיר נמוך מהמחיר המקורי ששולם, הלקוח יקבל זיכוי למימוש בחנות או באתר בכל עת שירצה עבור ההפרש .

 

הערה חשובה

לא ניתן להחזיר או להחליף מוצרים רטובים כמו סמקים או מסקרות על פי חוק.

 

מוצרים פגומים

אנו תמיד משתדלים לספק מוצרים איכותיים, אך במידה ובמקרים נדירים קיבלת מוצר פגום, נחליף אותו במוצר מאותו סוג לאחר קבלת המוצר ונמסור אותו לספק לבדיקה.

אם חלפו פחות מ-14 יום מיום רכישת הפריט מ”מריה סטודיו לאיפור” אז נשמח לקבלו מכם בדואר או שתוכלו להחזירו לאחד מסניפינו.

נא להחזיר את הפריטים באריזתם המקורית עם כל חלקי המוצר במידת האפשר.

X

הירשם & הצטרפו למועדון חברי BONIC

חדשות בלעדיות על מוצרים חדשים, קופונים ועוד!

פתח צ'אט
שלום
אנחנו יכולים לעזור לך?
0
YOUR CART
  • No מוצרs in the cart.